آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/07/22 16:36

نخستین هواپیمای ای تی ار ایران ایر وارد فرودگاه ایرانشهر شد

حمیدرضا پارسا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: فرودگاه ایرانشهر که این روزها در حال ساخت ترمینال جدید و مرکز سوخت ‌رسانی هواپیمایی است، امروز شاهد ورود هواپیمای ای تی آر هواپیمایی ایران ایر از زاهدان بود.
وی ادامه داد: این هواپیما به عنوان یکی از دستاوردهای برجام قرار است در جنوب شرق کشور با محوریت بندرعباس به خدمت گرفته شود.
وی افزود: با برقراری مسیر پروازی جدید در فرودگاه ایرانشهر توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران شمار پروازهای ورودی و خروجی این فرودگاه در هفته به 10 پرواز رسید.
مدیر روابط عمومی فرودگاههای سیستان و بلوچستان گفت: مسیر هوایی بندرعباس - زاهدان - ایرانشهر - چابهار با هواپیمای پسابرجام ای تی ار در روزهای شنبه و سه شنبه هر هفته برای رفاه حال مسافران برقرار شده است.
وی اظهار داشت: هم اینک شرکت های هواپیمایی آسمان، ایران ایر، ماهان، اترک، کیش ایر و قشم ایر جابجایی مسافر در مسیرهای هوایی سیستان و بلوچستان را بر عهده دارند.
وی گفت: بیش از 150 پرواز هر هفته از فرودگاههای زاهدان، زابل، ایرانشهر و چابهار انجام می شود.
وی افزود: بیش از 100 پرواز بین المللی در شبانه روز از آسمان زاهدان گذر می کنند که بیشتر این پروازها از اروپا به سمت آسیای جنوب شرقی است.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان با 19 شهرستان زاهدان، زابل، زهک، هامون، هیرمند، نیمروز، خاش، ایرانشهر، سراوان، نیکشهر، میرجاوه، قصرقند، فنوج، مهرستان، سیب و سوران، دلگان، سرباز، کنارک و چابهار و 2 میلیون و 775 هزار و 14 نفر جمعیت پهناورترین استان کشور محسوب می شود که با کشور افغانستان و پاکستان هم مرز است.


تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :