آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/07/29 09:49

راه‌اندازی پرواز یاسوج - مشهد به زودی

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته، پرواز "یاسوج به مشهد" به زودی راه اندازی می‌شود .

به گزارش ایسنا، غلام‌محمد زارعی در جمع خبرنگاران افزود: همچنین در راستای مطالبات مردم استان برای تغییر ساعت پرواز "تهران به یاسوج"، رایزنی هایی با مسئولان هواپیمایی کشوری و شرکت آسمان انجام شد .

وی بیان کرد: بر اساس این رایزنی ها از هشتم آبان ماه ساعت پرواز از "تهران به یاسوج" هشت صبح و پرواز یاسوج به تهران نیز ۱۰:۲۰ خواهد بود .

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مطالبات مردم در راستای پروازهای فرودگاه یاسوج، نبود پرواز در روز شنبه بود که این مسأله نیز مرتفع و از روز ۱۳ آبان ماه اولین پرواز روز شنبه انجام خواهد شد .

زارعی با بیان اینکه در تمام ایام هفته پرواز یاسوج به تهران و بالعکس برقرار خواهد شد، تصریح کرد: پروژه تطویل باند و روشنایی باند فرودگاه یاسوج پیشرفت بالای ۹۰ درصد دارد و امیدواریم تا ماه آینده به بهره برداری برسد .

وی اضافه کرد: با افتتاح پروژه تطویل باند فرودگاه یاسوج امکان پروازهای عصرگاهی و شبانه نیز میسر می شود.


تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :