آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/08/13 15:00

تاخیر در سه پرواز فرودگاه مشهد و احضار مدیران مربوطه برای پاسخگویی

محمدحسن اصولی صفار، جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پرواز مشهد- دوشنبه، مرکز تاجیکستان شرکت آسمان قرار بود ساعت 9:15 دیروز انجام شود ولی مسافران تا ساعتها در فرودگاه سرگردان بودند لذا در پی تماس برخی مسافران و شکایت آنها از عدم پاسخگویی مدیران فرودگاه و مسئول شرکت آسمان، موضوع در دستور قرار گرفت.
وی بیان کرد: با توجه به گزارش پلیس فرودگاه مبنی بر ایجاد اغتشاش مسافران این پرواز در ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه، با دستور قاطع قضایی به رئیس ایستگاه آسمان، پروازی جایگزین برای این پرواز درنظرگرفته شد و مسافران ساعت 20:15 دیشب فرودگاه مشهد را به مقصد دوشنبه، پایتخت تاجیکستان ترک کردند.
اصولی صفار ادامه داد: همچنین مسافران پرواز شیراز- مشهد شرکت آسمان نیز شب گذشته به دلیل تاخیر سه ساعته از هواپیما پیاده نمی شدند که بازپرس فرودگاه در محل حاضر و طی صحبت با مسافران این پرواز به آنها قول داده شد تا خسارتشان طبق منشور حقوق مسافر از شرکت آسمان اخذ شود لذا مسافران هواپیما را ترک کردند.
بازپرس ویژه جرایم فرودگاه هاشمی نژاد مشهد خاطرنشان کرد: مسافران پرواز مشهد- تهران شرکت هواپیمایی تفتان نیز دیشب به دلیل سرگردانی چهار ساعته در فرودگاه مشهد و عدم پاسخگویی مدیران فرودگاه و مسئول ایستگاه تفتان با تجمع برای لحظاتی گیت خروجی را بسته بودند.
اصولی صفار افزود: پس از دریافت این گزارش نیز در محل حاضر شده و به مسافران قول دادیم حقوقشان طبق منشور حقوق مسافر از شرکت هواپیمایی اخذ شود لذا به این اغتشاش و نارضایی مسافران نیز پایان داده شد و مسافران این پرواز حدود ساعت 23 فرودگاه را به مقصد تهران ترک کردند.
وی گفت: به دلیل کوتاهی مدیران و روسای ایستگاه های شرکتهای مذکور و عدم پاسخگویی آنها به مسافران و همچنین عدم نظارت مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی بر این شرکتها، مدیران ترمینالها و روسای ایستگاه های مذکور و مدیرکل فرودگاه های استان برای ارائه توضیحات و پاسخگویی به شعبه ویژه جرایم فرودگاه احضار شدند.
اصولی صفار افزود: این احضار طبق دستور دادستان مرکز خراسان رضوی و مبتنی بر دستور العمل سازمان هواپیمایی کل کشور صورت گرفته، لذا مدیران مربوطه هر چه سریعتر باید برای پاسخ گفتن در خصوص این قصورها به بازپرسی فرودگاه مراجعه کنند.
بازپرس ویژه جرایم فرودگاه هاشمی نژاد مشهد تصریح کرد: در صورت عدم پاسخگویی مسئولان مربوطه در قبال تاخیرها، در اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اهتمام قاطع در استیفای حقوق عامه و مطالبات مردمی توسط قضات، دستگاه قضایی و دستور دادستان مشهد، این پیگیردهای قضایی ادامه خواهد داشت.
اصولی صفار در عین حال تاکید کرد: البته مسافران به بهانه تاخیر، حق برهم زدن نظم، ایجاد اغتشاش در فرودگاه و تحصن در هواپیما وعدم خروج را ندارند و تنها باید مطالبات و حقوق خود را از طریق قانونی مطالبه کنند.
فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد پس از مهرآباد، دومین فرودگاه پرترافیک کشور است که به طور میانگین روزانه 180 پرواز و در ایام اوج سفرها تا 250 پرواز ورودی و خروجی از آن انجام می شود.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :