آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/08/17 16:57

پروازها به مقصد ابوموسی افزایش می یابد

سید عبدالمحمد سجادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این پرواز بوسیله هواپیمایی آی تی آر انجام خواهد شد.
وی ابراز داشت: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان ابوموسی ، بعد مسافت و شرایط جوی ناپایدار تردد های دریایی در برخی موارد مشکل ساز می شود.
وی اضافه کرد: تردد های هوایی برای این شهرستان مطمئن ترین و سریع ترین راه برای حمل و نقل محسوب می شود.
فرماندار ابوموسی ابراز داشت: افزوده شدن این پرواز از مطالبه های مهم مردم شهرستان و گامی برای ایجاد رفاه اجتماعی و آرامش روحی بیشتر ساکنان منطقه است.
بیشتر پروازها به مقصد فرودگاه ابوموسی از فرودگاه بین المللی بندرعباس انجام می شود.
شهرستان ابوموسی با جمعیتی افزون بر هفت هزار و 402 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری، فارور بزرگ و فارور کوچک می شود.
جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع مرکز این شهرستان در آب های گرم خلیج فارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است.
مرتفع ترین نقطه ی ابوموسی کوه حلوا با ارتفاع 110 متر از سطح دریا بلندتر است، این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود می شود.  
تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :