آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/10/26 17:16

هواپیمایی عراق توقف پروازها در فرودگاه بغداد را رد کرد

برخی رسانه های عراقی روز چهارشنبه از توقف اغلب پروازهای فرودگاه بغداد در ساعات عصر و شب چهارشنبه بدلیل عدم پرداخت مطالبات مالی شرکت ناظر بر کیفیت و سلامت شبکه هوانوردی فرودگاه خبر داده بودند.
خبرگزاری الغدپرس به نقل از یک منبع مطلع مدعی شده بود که این امر سبب تعطیلی کامل سیستم کنترل و برج مراقبت شده است و نشست و برخاست هواپیماها هم اکنون براساس تنظیم شخصی خلبان ها و بدون دخالت برج مراقبت انجام می شود.
ساعتی بعد سازمان هواپیمایی ملی عراق با رد این شایعات گفت: هیچگونه تعطیلی فرودگاه یا توقف پروازها در کار نیست و آنچه در تاخیر برخی پروازها در روز نخست سال جدید رخ داده است مربوط به برخی امور اجرایی مرتبط با پایان سال و ضرورت صدور مجوزهای قانونی جدید و موید سلامت دستگاه های (ILS) بوده است.
بیانیه افزوده است کلیه فعالیت های فرودگاه بغداد در چارچوب استانداردهای بین المللی مربوط به سلامت و امنیت شبکه هوانوردی و مجوزهای مربوطه صورت می گیرد و انتشار چنین شایعاتی با هدف ایجاد تشویش انجام می شود و دور از اهداف سیاسی نیست.


تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :