آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/10/26 18:10

افزایش 430 درصدی پروازهای باری در فرودگاه پیام البرز

علی کاملی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: یکی از برنامه های آینده شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در حوزه هوانوردی و امور فرودگاهی تسریع در امور حمل و نقل کارگو بوده است.
وی اضافه کرد: به همین منظور با پیگیری های صورت گرفته در حوزه معاونت هوانوردی و امور فرودگاهی، پروازهای کارگو ویژه حمل بار صادراتی با روند رو به رشد در حال انجام است.
کاملی گفت: وضعیت حمل و نقل بارهوایی تاکنون 4 برابر برنامه پیش بینی شده بوده که با برنامه ریزی های در نظر گرفته شده و تفاهم های منعقد شده امیدواریم که تعداد پروازهای باری تا پایان سال به بیش از50 سورتی پرواز برسد.
وی در خصوص آخرین وضعیت راه اندازی پروازهای مسافری از فرودگاه پیام اظهارداشت:عملیات اجرایی بهسازی باند و سطوح پروازی فرودگاه پیام در حال انجام است، تجهیزات لازم ناوبری و روشنایی خریداری شده و در حال نصب و راه اندازی است و همه تعهدات از سوی فرودگاه با جدیت پیگیری می شود.
مدیر کل عملیات فرودگاهی و خدمات زمینی فرودگاه پیام افزود: عملیاتی شدن پرواز های مسافری مستلزم ادامه دار بودن هماهنگی و همکاری ارگان ها و سازمان های ملی و استانی است.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :