آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/12/06 14:52

بارندگی مانع فرود هواپیمای شرکت آسمان در دزفول شد

هواپیمای شرکت آسمان با وجود اینکه تلاش کرد شنبه شب در فرودگاه دزفول به زمین بنشیند به دلیل بارندگی شدید و کاهش دید نتوانست فرود‌ آید و به تهران بازگشت.
وی اظهار کرد: این هواپیما که از فرودگاه مهرآباد تهران عازم دزفول شده بود چند بار بر فراز فرودگاه دزفول دور زد تا شاید امکان نشستن فراهم شود اما شرایط بد جوی امکان فرود هواپیما را فراهم نکرد.
بخشی همچنین از لغو پرواز تهران - دزفول هواپیمایی کاسپین در ساعات پایانی شنبه شب خبر داد و گفت: این پرواز قرار بود ساعت 22:30 دقیقه از فرودگاه مهرآباد به مقصد دزفول انجام شود که به دلیل بارندگی و شرایط بد جوی انجام نشد.
وی بیان داشت: با بهبود شرایط جوی از صبح روز یکشنبه پروازهای شرکت های هواپیمایی بین فرودگاه های مهرآباد تهران و دزفول از سر گرفته شده و ساعت 7:25 دقیقه صبح امروز پرواز هواپیمایی آسمان از دزفول به تهران انجام شد.
تعداد 24 پرواز رفت و برگشت به صورت هفتگی از طریق فرودگاه دزفول انجام می شود.
فرودگاه دزفول به ساکنان یک میلیون نفر از شهرهای شمال استان خوزستان خدمات پروازی ارائه می کند.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :