آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/12/18 14:30

شدت باد مانع فرود سه پرواز ورودی فرودگاه تبریز شد

مصطفی صفایی روز جمعه به ایرنا گفت: سرعت باد در حال کم و زیاد شدن است و در این وضعیت نشستن هواپیما بر روی باند با مشکل مواجه می شود.
وی با اشاره به اینکه یکی از پروازهای ورودی فرودگاه مربوط به شرکت آتا دقایقی قبل به زمین نشست و مشکلی نداشت، گفت: پروازهای خروجی فرودگاه تبریز هم بدون هیچ مشکلی انجام می شود.
هنربر معاون مدیریت بحران استان هم گفت: هر چند تا کنون گزارشی از خسارت تندباد به درختان و تاسیسات شهری گزارش نشده است اما توصیه می شود، مردم از پارک خودرو در زیر درختان خودداری کنند.
کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی هم به ایرنا گفت: در زمان حاضر سرعت باد در شهر تبریز به 22 متر بر ثانیه معادل 79 کیلومتر بر ساعت رسیده است.
مسعود افخمی با اشاره به اینکه شرایط تند باد شدید در شهر تبریز حاکم است، خاطرنشان کرد: سرعت باد از 62 تا 74 کیلومتر بر ساعت تندباد، از 75 تا 88 کیلومتر بر ساعت تندباد شدید و 89 تا 102 کیلومتر بر ساعت طوفان تلقی می شود.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :