آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1397/01/19 11:51

به دلیل مه برنامه پرواز ها در فرودگاه اصفهان مختل شد

روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان روز یکشنبه در اطلاعیه ای اضافه کرد: دید افقی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان هم اکنون به دلیل مه گرفتگی به کمتر 200 متر کاهش یافته و این شرایط برای فرود و بلند شدن هواپیما مناسب نیست، در حالت عادی میدان دید باید برای پروازهای ورودی 550 متر و برای پروازهای خروجی 400 متر است.
روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان توضیح داد: امروز یکشنبه به دلیل مه گرفتگی پرواز شماره 6290 تابان مسیر اصفهان تهران،پرواز شماره 4530 ماهان مسیر اصفهان تهران، پرواز شماره 3418 ایران ایر مسیر تهران اصفهان بوشهر و پرواز شماره 6974 و 6975 کاسپین مسیر اهواز اصفهان اهواز با تاخیر انجام می شود .
این روابط عمومی افزود: همچنین پرواز شماره 1280 و 1281 قشم ایر مسیر تهران- اصفهان بدلیل مه آلودگی و شرایط نامساعد جوی، باطل اعلام شد.
فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان دارای 2 باند به طول چهار هزار و 397 متر و عرض 45 متر با10 جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.
این فرودگاه که در مرکز کشور قرار دارد، به عنوان مُعین فرودگاه های کشور عمل می کند و در طول سال میزبان بسیاری از فرودهای اضطراری و هدایت شده است.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :