آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1397/01/25 03:44

ادامه تحریم ترکیه برای فرودگاه اربیل

طاهر عبدالله با اعلام این مطاب به رسانه های کردی در کردستان عراق گفت: تنها کشوری که تاکنون آسمان خود را به روی پروازهای بین المللی به مقصد سلیمانیه و بالعکس باز نکرده است ترکیه است و تلاشهای دولت مرکزی عراق و اقلیم در این راستا بی نتیجه بوده است.
در پی لغو ممنوعیت پروازهای بین المللی به فرودگاههای این منطقه توسط دولت مرکزی عراق، دولت ترکیه اعلام کرد تنها پروازهای بین المللی به مقصد اربیل امکان عبور از آسمان ترکیه را دارند و این امر شامل فرودگاه سلیمانیه نمی شود.
دولت ترکیه مسئولین کرد عراقی در سلیمانیه را متهم به حمایت از تروریسم کرده است.
طاهر عبدالله مدیرفرودگاه بین المللی سلیمانیه اعلام کرد این تصمیم دولت ترکیه یک تصمیم سیاسی است چرا که فرودگاه سلیمانیه فاقد مشکلات فنی، اداری و قانونی بوده و امنیت کامل را برای هواپیماهای ترکیه تامین کرده است.
نامبرده تاکید کرد عراق و ترکیه همکاری مشترک در خصوص انجام پروازهای بین المللی دارند و از این رو ترکیه نمی تواند یکی از فرودگاههای عراق را در لیست سیاه خود قرار دهد،لذا دولت مرکزی عراق می تواند با اعمال فشار این مشکل را حل کند.
وی افزود: مقامات اقلیم کردستان عراق نیز به وی اعلام کرده اند که به تلاشهای خود برای حل مشکل ادامه می دهند اما تاکنون تلاشهای آنها نیز بی نتیجه بوده است.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :