آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1397/04/18 10:09

ATR خواستار مجوز صادرات هواپیما به ایران شد

شرکت فرانسوی - ایتالیایی ای تی آر تائید کرد که درخواست جدید صادرات خود را به دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا برای صدور مجوز تحویل 12 فروند هواپیمای این شرکت به ایران ارائه داده است.
دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا به تازگی مجوز قبلی شرکت ای تی آر را در پی تحریم های جدید اعمال شده آمریکا در ماه می (اردیبهشت - خرداد)، لغو کرد. در این تحریم ها، تحویل هواپیماهای تجاری به ایران، ممنوع اعلام شده است.
به موجب تحریم های جدید آمریکا، شرکت های هواپیمایی ایرباس، ای تی آر و بوئینگ اجازه فروش قطعات و تامین پشتیبانی برای هواپیماهای تحویل داده شده به ایران را ندارند.
شرکت هواپیمایی ایرباس که قرارداد فروش 98 فروند جت خانواده A330 ، A320 و A350 XWB را دسامبر 2016 با شرکت ایران ایر منعقد کرد، ژانویه سال گذشته اولین محموله A321 را تحویل تهران داد.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا چندی پیش به رغم مخالفت های جهانی، کشورش را از برجام خارج و اعلام کرد که تحریم های یکجانبه تعلیق شده واشنگتن علیه تهران را در فرصتی 90 تا 180 روزه باز می گرداند؛ این تصمیم با مخالفت کشورهای مختلف به ویژه اتحادیه اروپا همراه شد.
دیگر کشورهای امضا کننده توافق هسته ای از جمله آلمان، انگلیس، روسیه، چین ، فرانسه و اتحادیه اروپا اعلام کرده اند که به توافق هسته ای با ایران پایبند می مانند وشرکت های خود را برای ادامه فعالیت در ایران حمایت و تشویق خواهند کرد.


اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :