آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1397/05/16 06:39

پروازهای همدان به کیش و مشهد لغو شد

سهراب کلوندی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: علت لغو پرواز از سوی شرکت های چارتر کننده نوسان قیمت و نبود توجیه اقتصادی عنوان شده است.
وی با بیان اینکه در حال رایزنی با شرکت های هواپیمایی برای برقراری مجدد این دو پرواز هستیم افزود: برای برقراری مجدد پروازها، آژانس های گردشگری همدان اقدام به عقد قرارداد با شرکت های هواپیمایی کرده اند اما به دلیل بالا بودن قیمت ها تاکنون به نتیجه نرسیده اند.
کلوندی اضافه کرد: فرودگاه همدان در چند سال گذشته با انجام پرواز کیش و مشهد رونق گرفته و از حالت تعطیلی خارج شده بود، این روزها شاهد لغو این دو پرواز است.
مدیر فرودگاه همدان با بیان اینکه استقبال شهروندان همدانی از پرواز همدان - مشهد بسیار مطلوب بود افزود: پرواز همدان - کیش نیز رضایت بخش بود.
وی در خصوص پرواز همدان - تهران نیز گفت: متوسط پرواز همدان - تهران حدود 20 نفر است که برای ادامه فعالیت این پرواز میانگین استقبال باید به 35نفر برسد.
فرودگاه همدان در پنج کیلومتری شمال شهر قرار دارد و از فرودگاه‌های قدیمی کشور محسوب می‌شود.
این فرودگاه مجهز به سیستم های کمک ناوبری است و اکنون در این فرودگاه پروازهای داخلی انجام می شود.
برنامه هایی برای برگزاری پروازهای خارجی از جمله پروازهای عتبات عالیات از این فرودگاه وجود دارد.
طبق آمار در سال 2016 میلادی 284 نشست و برخاست هواپیما در این فرودگاه انجام شد و 30,022 کیلوگرم بار و 282,983 نفر مسافر از طریق آن جابجا شدند.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :