آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1397/05/18 03:09

خوداتکایی کشور در زمینه تعمیر و نگهداری انواع هواپیما

به گزارش از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، منوچهر منطقی یکی از موفقیت‌هایی را که کشورمان پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دست آورده است، توسعه و پیشرفت صنعت تعمیر و نگهداری انواع هواپیماهای نظامی، تجاری و بالگرد‌ها عنوان کرد و اظهار داشت: کشور از قابلیت ارائه و صدور خدمات تعمیر و نگهداری هواپیما به کشورهای منطقه برخوردار است.
به گفته منطقی، بسیاری از کشور‌های جهان در حوزه طراحی و ساخت پهپاد خوداتکا نیستند و اگر پهپادی را طراحی می‌کنند، عمده اجزای آن را از سایرکشورها تهیه کرده‌اند، اما ایران در این بخش به خوداتکایی رسیده است و همه مراحل ساخت در داخل انجام می گیرد.
وی با اشاره به رشد قابل قبول کشور در زمینه تولیدات علمی هوافضای کشور، گفت: ایران در دنیا از نظر تعداد مدارک علمی در حوزه هوافضا در رتبه 15 قرار دارد و از سال 2011 نیز رشد مناسبی در این زمینه داشته ایم.
دبیر ستاد توسعه هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: در پنج سال اخیر، رتبه اول تعداد نشر مقالات این حوزه در منطقه را داریم که باید تلاش کنیم این رتبه را حفظ کرده و در دنیا نیز به رتبه و جایگاه واقعی خود برسیم.
منطقی همچنین تصریح کرد: هرگاه بودجه های مصوب تأمین شده است، محققین و پژوهشگران ما توانسته‌اند مراحل پروژه‌های موجود را با موفقیت پشت سر بگذارند.
به گفته دبیر ستاد هوایی معاونت علمی، تاکنون با اهتمام محققین و حمایت‌های جانبی صورت گرفته، رشد پروژه‌ها ادامه یافته است؛ اما امیدواریم در تامین بودجه های مورد نظر نیز اقدامات خوبی صورت گیرد.


تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز ​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :