آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1397/05/21 08:28

علت سقوط هواپیمای آسمان اشتباه خلبان نبود

نماینده‌ی مردم شیراز و سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد که مجلس می‌تواند در راس امور باشد اما بعضی از افراد چنین رویکردی را بر نمی‌تابند و نمی‌خواهند این مهم حادث شود.

‌به گزارش ایسنا، بهرام پارسایی بعدازظهر شنبه ۲۰ مرداد در یک کنفرانس خبری در شیراز گفت: طی دو سال و اندی که از مجلس دهم می‌گذرد متوجه شده‌ام که مجلس اگر بخواهد می‌تواند در راس امور بوده و بسیاری از مشکلات را پیشگیری یا حل کند چه در بحث قانونگذاری چه موضوع نظارت.

وی اضافه کرد: متاسفانه عملکرد مجلس شورای اسلامی در بعد نظارت بسیار کمرنگ است؛ مجلس دهم می‌توانست قوی‌تر از سایر مجالس باشد اما سیاستی که در این دوره حاکم شد و مجلس را به سه بخش تقسیم کرد، قدرت را از مجلس گرفت.

علت سقوط هواپیمای آسمان اشتباه خلبان نبود

نماینده‌ی مردم شیراز در مجلس ‌با اشاره به ورود کمیسیون اصل ۹۰ به تخلفات حوزه‌ی خودرو، سقوط هواپیما و ... گفت: علی‌رغم اینکه پرونده‌ی سقوط هواپیماهای قبل از مجلس دهم وجود داشته از نگاه ما آن پرونده‌ها هنوز مفتوح است اما تلاش شد حداقل برای اولین بار یک پرونده(سقوط هواپیمای آسمان) به نتیجه‌ی قطعی و دقیق برسد.

پارسایی تصریح کرد: هیئت بررسی سانحه تلاش داشت که علت سقوط را خطای خلبانی که دیگر زنده نیست تا از خودش دفاع کند، اعلام کنند اما این موضوع با استناد به اسناد و مدارک مورد قبول واقع نشده و ما فکر می‌کنیم یخ‌زدگی هواپیما و سایر علل دست به دست هم داده تا هواپیما سقوط کند.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که این اظهار نظر شاید موجبات دلخوری خیلی‌ها را فراهم کند اما واقعیت را نباید انکار کرد.


تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :