آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1397/05/22 23:28

رباینده هواپیمای آمریکایی دانش خلبانی نداشت

خبرگزاری رویترز در باره فردی که این هواپیمای مسافربری را از فرودگاه سیاتل واقع در ایالت واشنگتن ربود و سرانجام سقوط کرد، گزارش داد: سارق این هواپیما یک ماجراجو، صاحب یک نانوایی و در سابقه وی اثری از دوره خلبانی نبوده است.
رویترز افزود: نام سارق این هواپیما که از سوی مقامات فدرال تاکنون اشاره ای به آن نشده، از سوی چندین رسانه 'ریچارد راسل' و 29 ساله ساکن 'پیرسی' ایالت واشنگتن اعلام شده است.
این خبرگزای نوشت: وی پیش از این به همراه همسرش صاحب یک نانوایی در ایالت اورگان بوده و کار وی در فرودگاه بین المللی سیاتل کمک به انتقال چمدان ها و همچنین با دیگر خدمه زمینی جابجایی و انتقال هواپیما بر روی باند فرودگاه بوده است.
این خبرگزاری انگلیسی نوشت: با بررسی های صورت گرفته در شبکه های اجتماعی، در هیج کجا اشاره و اثری از دیدن دوره خلبانی توسط وی وجود ندارد، اما از سرنوشت خود به عنوان یک مسیحی مذهب و اینکه احتمالا به ارتش ملحق شود در شبکه های اجتماعی صحبت کرده است.
رویترز نوشت: مقامات (هوانوردی) آمریکا گفتند که راسل یک فروند هواپیمای مسافربری بدون سرنشین ازنوع 'کیو400' (Q400) را از فرودگاه بین المللی 'سیاتل تاکوما' اواخر روز جمعه گذشته ربوده و به مدت یک ساعت با آن به پرواز درآمده و پیش از سقوط در منطقه 'کترون آیلند' واقع در 40 کیلومتری جنوب غربی این فرودگاه، در برخی مواقع اقدام به عملیات هوایی آکروباتیک کرده است.
شبکه تلویزیونی سی ان ان آمریکا علت سقوط این هوایپما را اتمام سوخت آن اعلام کرد.

**مدیرعامل هوریزون ایر: رباینده فاقد گواهی نامه خلبانی بود
شبکه تلویزیونی سی ان ان گزارش داد:'گری بک'(Gary Beck) مدیر عامل خطوط هوایی هوریزون ایر در یک کنفرانس خبری اعتراف کرد که فرد رباینده فاقد گواهی نامه خلبانی بوده است.
وی گفت:برای برخاستن از باند قطعا پروتکل هایی وجود دارد و باید اجازه برج مراقبت را داشت.به پرواز درآوردن یک هواپیمای مسافربری کار ساده ای نیست، چرا که وسیله ای پیچیده است.البته این فرد عملیات متحورانه پروازی انجام داده و تا آنجایی که اطلاع داریم وی گواهینامه خلبانی نداشته است، اما نمی دانیم چگونه توانسته این تجربه را کسب کند.


تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :