آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1397/05/27 17:57

رونمایی از شبیه ساز پرواز بالگرد بل 206

شبیه سازها امروز به عنوان یکی از وسایل کمک آموزشی مدرن در دنیا محسوب می شوند و تمام کشورهای سازنده بالگردها که دارای بزرگترین فناوری این سیستم هستند، با استفاده از همین شبیه سازها بخشی از آموزش ها و مهارت های خلبانان خود را تکمیل می کنند.
امروزه دیگر برای هیچ کشوری مقرون به صرفه نیست که برای آموزش خلبانان از بالگردهای واقعی استفاده کنند زیرا هزینه های زیادی دربردارد و بر این اساس هوانیروز به ویژه طی یک دهه اخیر در زمینه ساخت شبیه سازها اقدامات خوبی را انجام داده است.
از سوی دیگر پرواز با شبیه ساز موجب می شود که ما بتوانیم در زمینه مصرف قطعات واقعی بالگرد، عمر واقعی بالگرد و سوخت صرفه جویی کنیم.
استفاده از شبیه سازهای بالگرد زمینه کاهش خطرات و ریسک پذیری، تلفات جانی و مالی و افزایش کیفیت آموزش ها را برای دانشجویان خلبانی فراهم می کند.
با توجه به اینکه شبیه سازهای بالگرد به صورت نرم افزاری برنامه ریزی شده و قابل اجرا هستند، خلبان می تواند با استفاده از این شبیه سازها پرواز در شب، هوای مه آلود، برفی و بارانی و سایر شرایط بد جوی را تجربه کند در صورتی که اگر این پروازها در شرایط واقعی انجام شود، هزاران حادثه و اتفاق در کمین خلبانان است.
با توجه به اینکه امروزه متخصصان هوانیروز به توانایی شبیه سازهای بالگرد دست یافته اند، پرواز با شبیه ساز برای خلبان بسیار مفید، مناسب و مقرون به صرفه است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین در حاشیه این رونمایی از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای هوانیروز ارتش در حوزه آبکاری قطعات هوایی، کامپوزیت، تولید فیلترهای هوایی، لاستیک سازی بازدید کرد.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :