آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1397/06/03 15:13

طوفان 4 پرواز فرودگاه زابل را لغو کرد

حمیدرضا پارسا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امروز 2 پرواز هواپیمای شرکت ماهان در مسیر تهران - زابل - ایرانشهر و همچنین 2 پرواز هواپیمای شرکت قشم ایر در مسیر مشهد - زابل - مشهد به دلیل افزایش گرد و خاک ناشی از توفان و کاهش شدید دید باطل اعلام شد.
وی با بیان اینکه امروز تنها همین چهار پرواز در این مسیر هوایی برنامه ریزی شده بود، ادامه داد: هر هفته پرواز شرکت های مختلف از جمله هواپیمایی زاگرس، ایران ایر، آسمان، ماهان و قشم ایر از فرودگاه های سیستان و بلوچستان به نقاط مختلف کشور انجام می شود.
به گزارش ایرنا امروز وزش باد شدید، افزایش غلظت ریزگردها و آلودگی هوا، تمام ادارات و نهادهای شهرستانهای زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز را به تعطیلی کشاند.
علاوه بر این در هفته گذشته نیز در 2 روز متوالی ادارات و نهادهای پنج شهرستان یادشده به استثنای نهادهای خدمات رسان تعطیل شدند.
اختلال در تردد مسیرهای ارتباطی شمال سیستان و بلوچستان و همچنین مسیر هوایی از دیگر پیامدهای توفان و گرد و خاک در این منطقه است.


اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :