آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1397/12/22 14:32

یک خبرگزاری اعلام کرد: دو خلبان نقص فنی بویینگ 737 مکس را گزارش کرده بودند

با بررسی های انجام شده توسط ​خبرگزاری آسوشیتد پرس ، دو خلبان وجود نقص در هواپیمای بویینگ 737 مکس را اعلام کرده بودند ،  این خلبانان درگزارش هایشان پائین آمدن ناگهانی دماغه هواپیما را اعلام کرده بودند. گفته می شود که همین عامل منجر به سقوط مرگبار دو فروند از بوئینگ های 737 مکس 8 شرکت های اتیوپیایی و اندونزیایی در کمتر از 5 ماه اخیر شده بود.
گزارش های ایمنی این دو خلبان سال 2018 در اختیار ناسا قرار گرفت و به دلیل داوطلبانه بودن آنها، نام خلبانان، شرکت هواپیمایی مربوطه و مکان وقوع این حوادث در اختیار عموم قرار نگرفته است.
در این گزارش ها آمده است که بلافاصله پس از آنکه هواپیما در وضعیت پرواز خودکار (اتو پایلوت) قرار گرفت، دماغه هواپیما به سرعت پائین آمد که در هر دو مورد با قطع حالت خودکار، وضعیت هواپیما به حالت عادی بازگشت.
با وجود آنکه بیش از 40 کشور پرواز این مدل هواپیمای بوئینگ را ممنوع کرده اند، اداره هوانوردی فدرال آمریکا کماکان قابلیت پروازی مکس 8 را تائید کرده و هواپیمایی های آمریکا امریکن، ساوث وست و یونایتد کماکان به بهره برداری از مدل جدید مکس بوئینگ 737 ادامه می دهند.
هنوز معلوم نیست که گزارش های مذکور به اقدام خاصی از سوی اداره هوانوردی آمریکا منجر شده یا خیر.
به گزارش ایرنا، تعدادی از سناتورهای دو حزب آمریکا خواهان توقف پرواز هواپیماهای بوئینگ 737 مکس 8 شده اند.از سوی دیگر رئیس جمهوری آمریکا علاوه بر توییتی در مورد پیچیده بودن پرواز هواپیماهای جدید با رئیس شرکت بوئینگ تلفنی گفت و گو کرد.
ارزش سهام شرکت بوئینگ با اوجگیری فشارهای جهانی و ممنوعیت پروازی آن در دو روز اخیر بیش از 10 درصد کاهش داشته است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :